Знайомимо із творчістю Марії Чепель

#Твоя_бібліотека радо знайомить наших читачів з книгами майстрів слова рідного краю. Дякуємо авторам видань за такі цінні подарунки.

Нещодавно в затишній залі бібліотеки житомирян та гостей міста своєю творчістю радувала авторка з Хорошева Марія Чепель. Нині її вірші користуються популярністю в проєкті #твоя_бібліотека_читає.

Пані Марія люб’язно передала в дарунок нам книжки, як для дорослих, так і для дітей. Це самобутні твори, прочитавши які одного разу, ви полюбите їх назавжди.

До вашої уваги книжки «Мої маленькі молитви» (збірка молитов для дітей авторки Богуміли Будзіло у перекладі з польської Марії Чепель), «Подорож у країну малюків» (вірші, загадки, казки). А в книжці «Per aspera ad astra», де вміщені вірші, гуморески, новели, висвітлюються теми моралі, патріотизму, піднімаються соціальні проблеми, відтворюється історичне минуле нашого краю.

Довершеності виданням надають роботи майстрів пензля – художника Павла Гусєва (обкладинки), а також ілюстрації Павела Колодзєйського, Павла Гусєва, Марії Чепель, Яни Чепель, Олени Макарової, Анни Кириленко.

Книжки Марії Чепель чекають на свого вдячного читача в нашій бібліотеці!

#твоя_бібліотека_радить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *