Захисти свої права!

У #твоїй_бібліотеці з молоддю говорили про права і свободи людини. Це питання посідає найважливіше місце у правовому вихованні. Саме стан справ у сфері забезпечення прав і свобод є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави й суспільства в цілому. Кожна людина має громадянські (особисті), політичні та інші права й свободи, які є загальними та рівними для всіх.

Під час зустрічі йшлося про систематизацію та підвищення рівня знань про права та обов’язки людини, зокрема молоді; підтримку молодіжних ініціатив; активностей у суспільстві; розвиток самозайнятості.

Організаторами заходу виступило Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА. Спікерами були: регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області; представниця Управління дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України.

Молодь Житомирщини активно включалася в розмову, зацікавлено сприймали важливу для них інформацію і ставили питання, які їх хвилюють. Спікери ознайомили з вітчизняним та європейським досвідом забезпечення дотримання прав і рівних можливостей усіх членів суспільства. Такі зустрічі надзвичайно важливі для молодого покоління, і Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва вдячна організаторам, що вже вкотре обирають наші локації для таких заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *