Насичене літо в бібліотеці

У Твоїй бібліотеці учасники пришкільного табору ліцею № 3 м. Житомира спілкувалися з психологинями Головного управління ДСНС України у Житомирській області з питання безпеки під час літніх канікул. Юнаків і дівчат ознайомили з професією психолога ДСНС, вмістом валізи психолога та навчили основним прийомам психологічної самодопомоги. Бібліотекари провели огляд тематичної літератури з безпеки і правил поведінки під час літніх канікул.

Актуальною і корисною для дітей була зустріч із лікарем-травматологом Максимом Скориковим на тему “Наше здоров’я влітку”.

Юні друзі дізналися, як запобігти травмуванню під час канікул, що потрібно робити при перших ознаках травмування, з’ясували симптоми, за наявності яких обов’язкова консультація травматолога.

Зустріч організували спільно з нашими партнерами – Житомирським обласним інформаційно-аналітичним центром медичної статистики.

Твоя бібліотека є чарівним і затишним місцем відпочинку для душі. Неймовірні емоції учасникам табору і користувачам книгозбірні подарував зразковий ансамбль віолончелістів “Перлинки” Житомирської музичної школи імені Лесі Українки під керівництвом Маргарити Зінов’євої з музичною програмою “Україна понад усе!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *