Поціновувачам історії рідного краю

Для всіх, хто цікавиться минулим та сьогоденням рідного краю, пропонуємо нову книгу, подаровану нашій бібліотеці автором Олександром Голяченком.

“Центральна Житомирщина. Збірник матеріалів науково-краєзнавчих конференцій та окремих статей (кінець 20 – початок 21 ст.)”. Це хрестоматійне видання вийшло в 2022 році у рівненському видавництві «Волинські обереги». До збірника увійшли матеріали міжнародних, всеукраїнських науково–практичних конференцій, що проходили в містах Києві, Житомирі, Бердичеві, Новограді–Волинському /Звягелі/, Малині, Переяславі–Хмельницькому, Кам’янці–Подільському, селищі Володарськ–Волинський /Хорошів/.

До уваги читача пропонується віднайдена рідкісна інформація про відомих постатей та важливі події, що відбувались у межах земель центральної частини Житомирської області.

Центральна Житомирщина – це землі древньої Горошківщини Київського воєводства (17 –поч.21 ст.), територія Володарсько–Волинського /Хорошівського району/ Житомирської обл. (20 – 21ст.), розформованого у 2020 році. Автором наукових матеріалів та краєзнавчих статей є Олександр Сергійович Голяченко, краєзнавець, музейник, журналіст, упорядник двох краєзнавчих хрестоматій і 20 буклетів, відповідальний редактор краєзнавчого енциклопедичного довідника.

За вагомий особистий внесок у популяризацію історичних надбань рідного краю та творчий пошук Олександр Голяченко став Лауреатом Житомирської обласної премії імені Миколи Костриці (2020 р.). Нагороджений медаллю «За збереження історії» Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» (2020 р.). За заслуги перед Хорошівською громадою присвоєне почесне звання «Гордість району» (2020 р.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *