“Травневі трави, м’ята неприм’ята…”

10 квітня в Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся захід з нагоди ювілею українського поета Михайла Пасічника.

Михайло Пасічник – відомий письменник, лауреат багатьох премій у царині літератури, заслужений діяч мистецтв України, творчий доробок якого сягає більше двох десятків книг.

Під час зустрічі письменник розповів слухачам цікаві факти своєї біографії, жартував, ділився секретами написання поезії. Кожна, яку зачитував автор, глибоко торкалася сердець присутніх. “У вільх цих кров моєї групи”, “То – біла гарячка Росії”, “Меди молодих медитацій” – це лише мала частина унікальної праці автора, котру можна було почути на заході. На зустрічі панувала тепла, затишком атмосфера, яку кожен з присутніх закарбував у своїй пам’яті.

До привітань Михайла Пасічника приєдналися в. о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, письменниця, очільниця Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь, яка вручила ювіляру Грамоту Житомирської обласної ради, знаний у Житомирі поет Олег Антонюк, поетеса Євгенія Юрченко. Особливою гостею заходу стала музикантка та співачка Лариса Бойко, яка виконала власні пісні на вірші Михайла Пасічника.

Бажаємо поету наснаги у здійсненні творчих задумів та створенні нових ліричних рядків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *