Образ ниткою плететься з Євгенією Єленіною

Хобі-територія «Образ ниткою плететься» з Євгенією Єленіною, асистентом вчителя ліцею №32, майстринею з ниткової графіки зібрала тих, хто полюбляє опановувати цікаві творчі техніки.
Книга для вчителя «Формули успіху сучасного освітнього менеджера», яку подарувала автор Євгенія Георгіївна бібліцотеці, поклала початок зустрічі. «Хочеш зробити світ кращим – почни зі своїх уроків» – це кредо майстрині. Разом присутні на заході здійснили краєзнавчу мандрівку у світ захоплень сім’ї Єленіних за матеріалами книги.
Під час мультимедійної презентації пані Євгенія говорила про те, як заняття з ниткової графіки допомагають розвивати дрібну моторику, абстрактне та асоціативне мислення, виховують увагу, старанність та смак.
Зустріч продовжилась у майстерні «Є ідеЯ!» зі студентками Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка. Вони спробували долучитись до створення власних картин у новій для них техніці.
Велике враження на учасників заходу справили роботи майстрині представлені на пересувній виставці «Примхливі візерунки ниткової графіки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *