Заходи до Дня Соборності

Напередодні Дня Соборності України в Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва підготували і провели ряд заходів, приурочених до цього великого свята нашої держави.

Зокрема, юним читачам запропонували взяти участь у історичному діалозі “Україна соборна назавжди”. Також презентували книжкову виставку “Разом з власної волі”.

Патріотичний пазл «Сила української єдності в кожному з нас» складали діти разом із батьками, які теж завітали до бібліотеки. Захід розпочався з театралізованої вистави «Символи України», яку виконали юні актори театральної дитячої студії Аліни Зубової.

Крім того, бібліотекарі відвідали Житомирський ліцей №28, де під час патріотичної години розповіли школярам про становлення та розвиток українського державотворення і про Акт Злуки.

Також для ліцеїстів провели вікторину “Соборна Мати-Україна – одна для всіх, як оберіг”. Під час заходу учні, зокрема, мали змогу познайомитися з тематичною книжковою виставкою.

Співробітники бібліотеки долучилися і до акції “Нитка єдності”, ініціатором якої став народний майстер Олег Земнухов.

«Так само як волокна прядуться у нитку, так і українці у важкі часи єднаються задля перемоги», – підкреслив народний умілець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *