Розпочали заняття гуртка з шахів

Різдво Христове – час радості! Дуже важливо – зберегти вміння радіти навколишньому світу так, як уміють діти. Дуже важливо зберегти в серці відчуття дива, яким наповнене наше життя. Коли бачиш дитячі очі, посмішки, відчуваєш дитячу щирість, безпосередність – це надихає надзвичайно! Ось і сьогодні крихітку натхнення отримали і організатори, і учасники гуртка з шахів, що започаткували в Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва.

Тренер – віцепрезидент Федерації шахів Житомирської області Олексій Вебер розпочав заняття з пропозиції дітям разом виконати гімн України. Це було дуже зворушливо, просто до мурашок!

А далі було знайомство, під час якого кожен розповів про себе та про те, що для нього – шахи. Власною історією успіху поділився і сам тренер. Він анонсував, що під час занять хлопці та дівчата оволодіють тактикою та стратегією шахової гри, і закріплять отримані знання на практиці. Шахи – це розвиток математичного мислення, розумових здібностей, сили волі та інтелекту.

На гурток запрошують як любителів, так і професійних гравців, як дітей, так і дорослих. Найкраще приходити сім’ями. Шахи – це сімейна гра, яка об’єднує всі покоління. Це у своїх розповідях підтвердили сьогоднішні учасники заняття, серед яких були і дорослі.

Слідкуйте за анонсами та приходьте до Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва на гурток з шахів за адресою: вул. Пушкінська, 36.

Контактний телефон: (098) 700-52-41

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *