Тренінг «Фахівець з національно-патріотичного виховання»

Сьогодні Україна проживає важкий час становлення та розвитку. Відбувається випробовування народу на стійкість, мужність, порядність. Саме в такі періоди загартовується сила і дух нації, викристалізовуються її цінності.

Вимогою часу стає здатність фахівців з національно – патріотичного виховання набувати нових якостей – вміння творчо мислити, швидко орієнтуватися в насиченому інформаційному просторі, приймати нестандартні рішення, впроваджувати передові методики в своїй роботі.

21-23 грудня 2022 року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА/ОВА спільно з громадською організацією «Молодіжний інтеграційний центр» провели обласний тренінг «Фахівець з національно-патріотичного виховання» в якому взяли участь бібліотекарі.

На тренінгу ознайомилися з нормативно-правовими актами у сфері НПВ, обговорили складові національно-патріотичного виховання, компетентності фахівця, незламні постаті в історії України, навчилися інформаційній гігієні та аналізувати ресурсні можливості. Окрему увагу приділили домедичній підготовці в умовах війни.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам за обмін досвідом, класну атмосферу та суперову командну роботу.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *