V Бібліотечний форум Житомирщини – 2022

Щорічний V Бібліотечний форум Житомирщини – 2022 «Бібліотеки і бібліотекарі у культурній дипломатії» завершився.

Відкриття форуму розпочалося зі слів вітання начальника управління культури та туризму Житомирської ОВА Душка Анатолія, який подякував за організацію даного заходу і побажав вийти на національний рівень та в.о. директора обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради Гресь Світлани.

До форуму долучилися працівники культури, освітяни, фахівців бібліотек Житомирщини та інших регіонів України.

Цікавими та корисними були виступи спікерів, кожен учасник ділився напрацюваннями, досвідом, та подальшими перспективами роботи бібліотек.

Полікарпова Людмила – заступник генерального директора з науково-методичної роботи НБУ для дітей виступила з темою «Бібліотеки для дітей в надзвичайних умовах сучасності», звернула нашу увагу на перелік нових законів, якими потрібно керуватися в організації роботи бібліотек.

В своєму виступі Загоруйко Наталія – завідувач відділу формування та зберігання документних ресурсів НБУ для дітей «Актуалізація бібліотечних фондів дитячих бібліотек в умовах сучасності» надала інформацію про електронний каталог «Книжки на ринку». Це проєкт Українського інституту книги, що представляє актуальний каталог книжкових новинок в режимі реального часу.

В цілому форум виявився насиченим, цікавим тому що спікери ділилися своїм досвідом та найкращими практиками роботи, обговорювали нові концепції та ідеї для діяльності бібліотек в умовах війни.

Українські бібліотекарі неймовірні! Вони, попри все, тримають стрій, переформатовують свою діяльність, продовжують вирішувати завдання, з якими мало хто у світі стикався.

Загоруйко Наталія – завідувач відділу формування та зберігання документних ресурсів НБУ для дітей «Актуалізація бібліотечних фондів дитячих бібліотек в умовах сучасності»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *