Борис Тен – великий перекладач і не тільки

Сьогодні виповнюється 125 років від дня народження видатного українського поета, перекладача, музиканта, літературознавця, хормейстера, мистецтвознавця Бориса Тена (Миколи Васильовича Хомичевського).

Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянути книжкову виставку «Великий перекладач і не тільки…»,  де були представлені праці про видатну постать та його твори.

На літературно-мистецькій вітальні «Зоряні сади Бориса Тена», присвяченій 125-річчю від дня народження  Бориса Тена, відбулося вручення щорічної літературної премії імені Бориса Тена.

Начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко, голова Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь та український поет, заслужений журналіст України Василь Головецький нагородили лауреатів премії.

Цьогорічними лауреатами стали Борис Остапенко, Євгенія Єленіна та поет з Романова, заслужений працівник культури України – Юрій Кондратюк. Також подяка була вручена поету з Мирополя – Василю Дацюку.

Дізнатися більше про постать земляка можна на сайті нашої бібліотеки в краєзнавчому блозі за покликанням:

https://www.libertyspace.org.ua/…/zoriani-sady-borysa…/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *