«І закружляли у танку красуні дивовижні у пуантах»

Вишукані пані та панночки в чарівних аксесуарах та сукнях артистично танцювали на мистецькому подіумі. Його назва «І закружляли у танку красуні дивовижні у пуантах» якнайкраще передавала те, що відбувалось перед очима відвідувачів бібліотеки.

Виступи юних та професійних танцівниць і танцівників супроводжувались оригінальною презентацією книги Світлани Карпенко та Наталії Місяць  «Клуб історичного танцю та танцювальна майстерня «Classic Ukrainian Dance» з теплими віршованими рядками на адресу кожного учасника.

Ця унікальна книга буде корисна кожному, кого цікавлять історичні танці та балет, хто прагне внести гармонію у своє життя та життя своїх дітей, наповнюючи його танцями, балетом і приємним спілкуванням.

Гості заходу були щедрі на аплодисменти танцівникам і хореографам, керівництву «Клубу історичного танцю та танцювальної майстерні «Classic Ukrainian Dance» квіти, подарунки, зроблені з любов’ю власними руками для своїх фаворитів.

Дуже важливим моментом під час театралізованого дійства стало підписання такого важливого документу, як «Ухвала про відновлення історичної справедливості та проведення після Перемоги у війні з орками на ошатній артарені бібліотеки міських публічних балів».

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *