Тренінгові навчання з надання домедичної допомоги

В умовах сьогодення оволодіти навичками надання домедичної допомоги доречно для будь-кого з нас. Це може в буквальному сенсі врятувати життя близької людини або того, з ким поряд ви можете опинитися під час надзвичайної ситуації.

У мирний час  прибуття швидкої в середньому становить 20 хвилин. За перші 2-3 з них постраждалий може втратити критичний об’єм крові, що призведе до летальних наслідків. Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.

Спеціалісти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області провели для працівників бібліотеки навчання з надання домедичної допомоги.

Ігор Єпіфанцев, інструктор з надання домедичної допомоги, розповів, як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при зупинці серця тощо.

Згадали основні факти про кров, ознаки кровотечі та кровоспинні засоби, джгути та важливі принципи роботи з ними, основи зовнішнього масажу серця та методи зупинки немасивних кровотеч, а також загальну хронологію надання допомоги

Навчилися зупиняти кровотечу методом накладання джгута (турнікету), тампонади та створювати джгути з підручних матеріалів, оцінювати свідомість постраждалого та звільняти дихальні шляхи, здійснювати зовнішній масаж серця, проводити огляд постраждалого та викликати швидку.

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *