Читаймо! Радіймо! Насолоджуймося новою книгою!

Книжкові полиці нашої бібліотеки поповнилися українськими виданнями. Серед них «Енциклопедія сучасної України» (ЕСУ) – це загальна енциклопедія про Україну й український народ від початку ХХ століття до сьогодення, яку створює Національна академія наук України спільно з Науковим товариством імені Шевченка.

 

Наші читачі можуть ознайомитися з цікавими та сучасними творами письменників Житомирщини, одержаних за обласною програмою соціально значущої літератури та літератури місцевих авторів.

Серед новинок є унікальний комплект «Ковчег: Музика», до якого входить книга та настільна гра. Книга — путівник з української музичної спадщини від архаїчних колядок до «Червоної Рути». Тут зібрані усі найзнаковіші постаті українського музичного пантеону, унікальні музичні артефакти, цікаві історії з життя українських композиторів. Вона є програмою одноіменного концерту-хрестоматії, що містить найкращу українську музику — народні пісні, давні духовні наспіви, шедеври українського бароко, музику класиків і сучасних українських композиторів — під диригуванням Оксани Линів за участі найкращих українських етногуртів, серед них: «Даха Браха», «Хорея Козацька», «Курбаси» та інші.

За QR-кодами, розміщеними у книзі, можна буде прослухати усі головні музичні доріжки концерту.

А настільна гра допоможе школярам та дорослим у легкій і невимушеній формі поглибити свої знання в царині української музики.

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *