З Днем української державності!

Сьогодні вперше наша країна святкує День української державності.

Разом з нашими читачами ми згадували який довгий і важкий шлях пройшли наші предки, щоб створити незалежну та самостійну державу. Міркували про те, який внесок робимо всі ми для захисту й збереження нашої історії та незалежності.

З дітьми з табору Teen Club провели історичний екскурс «Україна, в яку ми віримо». Головним питанням стало: що робить країну державою? Відповіді були різні: закони, герб, прапор, мова, культура, народ та його єдність, кордони, суверенність та інше. Всі вони були вірними, адже це і є символи та атрибути державності, які мають глибоке коріння в нашій історії.

Для підлітків пройшла гра «Історичні віражі – Україна: шлях до незалежності». Гравці покращили свої знання з історії України та дізналися цікаві факти про видатних українців. А найголовніше майстерно відповідали на запитання, адже чудово знають минуле нашої країни. За що й отримали подарунки!
Прекрасним завершенням гри стало святкове чаювання.

На літературних сходинках «Я маленький українець» найменші читачі дізналися багато цікавого про Україну, її традиції, свята, звичаї та історію.

P.S. Ви завжди можете ознайомитися з цікавими книгами про творення нашої державності на виставці «Сторінками української літератури»!

Разом наближаємо Україну до перемоги! Ми були, є і будемо! Слава Україні!

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *