Розмови про чай у клубі «Українська – легко!»

А чи знаєте ви, що чай є найпопулярнішим напоєм в світі за статистикою? Він посідає перше місце, за ним слідує кава. Слово «чай» прийшло до нас з китайської мови і перекладається як «молодий листок». Цікаво, що кожного року у світі вирощують понад три мільйони тон чаю, завдяки цьому кожного дня люди купують близько трьох мільярдів чашок цього прекрасного напою. А ще за допомогою чаю фарбують тканини та маринують м’ясо, використовують також в косметології та як добриво в садівництві. Ці та багато інших вражаючих фактів про чай дізналися учні мовного клубу «Українська – легко!».

Ми не тільки говорили про чай, але й дегустували різні його сорти, серед них: квітковий, суміш зеленого та чорного, вітамінний. Учасники ділилися своїми чайними історіями та рецептами улюбленого напою.

Також продовжуємо традицію читання вголос. Читали «Чайна книжка. Історії про чай і не тільки» Олександри Орлової. І дійшли висновку, що чаювання – це не банальне пиття напою, а це про душевні розмови та тепло у наших серцях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *