Екотур «Книга і діти, екологія і світ»

В літньому таборі «Teen club» ми намагаємося проводити час з максимальною користю: на свіжому повітрі, ближче до природи. От і сьогодні, у Шодуарівському парку, ми традиційно розпочали свій день із руханки, яка перейшла в танці, позаймалися на спортивному майданчику, адже рух – запорука здоров’я. Грали у веселі ігри та малювали на асфальті. І звісно, милувалися красою квітучих дерев, вдихали аромати запашних квітів та свіжоскошеної трави.

Діти дізналися, що колись в парку росло близько 80 видів дерев і чагарників. Серед них були унікальні рослини, привезені з інших куточків Європи, а також з Індії, Китаю та Північної Америки. Наприклад: бундук, пірамідальний і гірський дуб, бук червонолистий, горіх маньчжурський, туя східна, оксамит амурський, гледичія. Дерева гінкго, платана та горіха ведмежого – єдині екземпляри на Житомирщині. На жаль, більшість з них вже не зустрінеш в парку.

Не змогли ми пройти й повз дерево з листочками у вигляді серця, яке ще називають «деревом любові», через незвичайну форму листя. Хоча насправді, це не листя, а хвоя, адже гінкго – родич ялини, який ріс на Землі ще в епоху динозаврів.

Тож день у нашому таборі пройшов не тільки весело та активно, але й дуже пізнавально, на природі в чудовій компанії друзів, поряд з унікальною флорою!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *