Родинний бібліосніданок

1 червня щорічно ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей, який був заснований у листопаді 1949 року в Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

А 20 листопада 1959 року була ухвалена Декларація прав дитини. Вона проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри та національної належності. Декларація закликає батьків, громадські організації та уряди визнавати права дітей і сприяти їх здійсненню.

Дитяча бібліотека, як культурна інституція, також забезпечує права дітей: право дитини бути вислуханою і почутою, визнання індивідуальності кожної дитини, підтримка її сім’ї, право на захист від потенційно шкідливої інформації та насильства. Пам’ятаємо і про відповідальне батьківство. Адже саме батьки є захисниками психологічного здоров’я дітей.

Сьогодні на вже традиційному «Родинному бібліосніданку» ми зустрілися з нашими читачами та партнерами – людьми, які піклуються про права дітей. Завдяки вам цей день був надзвичайно радісним!  Спільне прослуховування музики, цікаві психологічні вправи, корисні поради щодо безпеки, малювання на асфальті, активна руханка – все це зробило щасливими і дітей, і дорослих!

Щиро дякуємо друзям бібліотеки: Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера та особисто директору Тетяні Руденькій, Максиму Жембровському – організатору концертної програми «Реабілітація музикою», фотографу Заблоцькій Ользі, психологиням та інструкторам з пожежною машиною з Житомирського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області, Жалюку Вадиму Станіславовичу – головному спеціалісту Служби у справах дітей Житомирської міської ради, Житомирському обласному Центру дитячої та юнацької творчості, які спільно провели пізнавальний захід на тему «Безпечні канікули».

Незламний дух українців надихає нас і ми віримо, що наші діти матимуть щасливе майбутнє у вільній країні. Разом ми непереможні!

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *