«Мінна безпека не без Пека» та «Безпечний Пекосвіт»

Всі ми мріяли, щоб жодна дитина в світі не знала, що таке війна. Але нині діти дізнаються про всі жахи війни не зі сторінок підручників історії, а з життя. Сирени, гул літаків, розтяжки на дитячих майданчиках, бомбосховища — все це, на жаль, стало буденними речами для більшості із нас.

Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Зазвичай відчуття безпеки та захищеності діти шукають у своїх батьків. Дорослі розуміють про правила безпеки, але діти – особлива аудиторія, їм необхідні роз’яснення у доступній формі. Та як пояснити дітям про небезпеку? Як попередити їх і захистити?

Звичайно, на допомогу прийде книга. Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістили у відкритому доступі дитячи книжки у вигляді коміксів «Мінна безпека не без Пека» та «Безпечний Пекосвіт». Завдяки цьому посібнику у вигляді коміксу ви можете пояснити дитині основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Прочитати та завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:

1 частина 

2 частина

Але й це ще не все!

Читати та засвоювати матеріал буде  набагато простіше, якщо «включитися» безпосередньо у процес. Саме тому у книжці є завдання з наліпками й інтерактивні додатки у режимі онлайн. Такі активності ще більше зацікавлять дітей і допоможуть їм краще засвоїти необхідні знання. Крім того, за QR-посиланнями можна перевірити свої знання або переглянути корисне відео.

Поділіться, будь ласка, цією інформацію у шкільних батьківських групах, із сім’ями з дітьми.

Таким чином ми збережемо життя та здоров’я майбутнього покоління нашої країни!

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *