Космос єднає друзів

На честь Всесвітнього дня авіації та космонавтики в Житомирська Обласна Дитяча Бібліотека відбулася онлайн-зустріч “Космос єднає друзів”!

На космічний зв’язок зі Львівської Дитяча бібліотека на ОКружній вийшли читачі-переселенці з Дніпра, Харкова та Житомира.

Пані Ірина Вишневецька, співробітник Національний музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова, розповіла про перший політ людини в космос та презентувала «Українську історію в спогадах та фотографіях».

Наталія Штарова, керівник художнього гуртка у музичній школі №2 імені Святослава Ріхтера, показала малюнок юної житомирянки Ярини Закалюжної, який визнали найкращим у міжнародному конкурсі “Juice up your rocket! Art competition”. Зображення переможиці нанесуть на космічну ракету Arian-5, запуск якої заплановано на 2023 рік.

До нас ще доєдналися читачі Одеської центральної міської бібліотеки-філії №15 та представниця Видавництво Старого Лева Марія Сторощук.

Інформинки-цікавинки про космос та майстер-клас від Тетяни Данилевич з Житомирська Обласна Дитяча Бібліотека.

Всі учасники заспівали разом гімн українських січових стрільців «Ой у лузі червона калина» та привітали з днем народження учасницю зустрічі.

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *