«Незламний. Шлях до мрії»

12 січня, в день народження нашого славетного земляка Сергія Павловича Корольова, студенти Житомирського фахового коледжу культури і мистецтва імені Івана Огієнка долучилися до вшанування пам’яті українського вченого у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктора, основоположника практичної космонавтики.

Молодь переглянула художньо-документальну стрічку про становлення майбутнього видатного вченого, яку зняв Петро Авраменко, відомий житомирський режисер, Заслужений артист України.

«Незламний. Шлях до мрії» – це третій фільм, що увійшов до проєкту «Видатні постаті Житомира», який розповідає про легендарні, цікаві, містичні та загадкові постаті Житомирщини.

Кінострічка про відомого житомирянина охоплює його дитинство, юність та доросле життя. Тому головну роль виконують три актори.

Студенти поділилися своїми емоціями після перегляду фільму. «Це не просто фільм – це історія життя видатного конструктора, який пройшов крізь біль і труднощі до своєї мрії», – сказала Ірина Пушкар.

«Доля Корольова була важкою, але він залишався незламним», – слова Тетяни Макарчук.

«Фільм вражаючий, до болю вражаючий!», – говорить Марина Д’якова.

Доповнити відомості про Сергія Корольова допоможуть книги, присвячені життю винахідника, та книжкова виставка в нашій бібліотеці.

Проєкт Молодіжний простір «Ідея-клуб» підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

 

 

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *