D&D У КЛУБІ «С.Т.І.Л»

А ви чули про «Dungeons & Dragons»?

Це настільна рольова гра у стилі фентезі. Вона дає змогу повністю поринути у вигадані світи драконів, гномів, дварфів та інших чарівних істот. Гравець створює свого ігрового персонажа, визначає його основні характеристики та вигадує біографію. А потім, протягом чотирьох годин, живе життям цієї вигаданої істоти, керує її діями, б’ється з монстрами та намагається виконати свою місію.

Це гра, в якій дуже цінується командна робота, адже щоб виграти, потрібно враховувати сильні та слабкі сторони всіх персонажів. А ще надважливу роль відіграє ігровий майстер (дуже вдячні своєму, він крутий). Саме він веде гру, описує гравцям світ, в якому вони знаходяться та події, які там відбуваються.

Ми зіграли! Серед нас були і новачки, і вже досвідчені гравці. Але цікаво було всім. В нашій команді було шестеро персонажів: орки, люди, ельф та гобіт. А завданням було врятувати маленького хлопчика-гобіта, який страждав від страшної магії. Ми побороли безліч монстрів, перейшли старі болота та дрімучі ліси і врешті-решт виконали місію!

Чекаємо вас щоп’ятниці у клубі «С.Т.І.Л». Будемо грати в цю та інші цікаві ігри!

Проєкт Молодіжний простір «Ідея-клуб» підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

 

 

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *