Панночка з книжковими родзинками

В межах Національного тижня читання в пансіоні «Панночка з книжковими родзинками» відбулася зустріч зі студентками І-го курсу Житомирського державного університету імені  Івана Франка.

Ми познайомили наших читачок з «Ляльковим містечком» живописця і графіка, майстра народної творчості Ольги Федорчук.  За допомогою музичного супроводу та літератури, спробували створити незвичайну атмосферу для того, щоб «оживити» персонажів виставки.

Найбільше емоцій та асоціацій викликала героїня інсталяції «Ніч». Вона грає тишу на скрипці, а, можливо, розповідає нам якусь дивовижну історію?

Напевно, це «Зоряний пил» Ніла Ґеймана, де цілий світ магії та дивовижних пригод, і це все заради кохання та дружби! Або ж Ніч розповідає історію Анджели Нанетті «Чоловік, який вирощував комети», і радить іноді дивитися на зоряне небо та завжди бути вірним своїм мріям.

«Той, хто чекає на свою кохану» – в інсталяції «А час іде…, зацікавив наших відвідувачок не менше. Кожна придумала для нього передісторію того моменту, який ми можемо спостерігати в сюжеті. Взявши за основу збірку оповідань «Теплі історії кохання», всі дійшли до висновку, що у цього «жителя» Лялькового містечка дуже цікава історія, яка могла б бути частиною цієї книги.

Дівчата були в захваті від виставки та фантазії, яку вони проявили. Адже вони змогли уявити цілий світ та почути безліч історій персонажів «Лялькового містечка».

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *