«Ми сказали булінгу «НІ!»

Випадки насильства серед молодих людей та підлітків стають дедалі помітнішими у суспільстві. Жертвою булінгу може стати будь-хто. Досить просто опинитися в слабкішій позиції або перейти комусь дорогу. Але найбільш часто в розряд жертв потрапляють ті молоді люди, які чимось відрізняються від своїх ровесників: фізичними даними, успіхами в навчанні, матеріальними можливостями, навіть просто характером. Саме тому ми провели у бібліотеці конкурс «Ми сказали булінгу «НІ!».

Маємо гарні новини для наших читачів – учасників, які успішно пройшли курс з акторської майстерності у бібліотечному соціальному театрі «Лабіринт».

Сьогодні відбувся завершальний етап по відбору ініціативною групою бібліотеки кращих конкурсних робіт соціальних відеороликів з протидії булінгу у молодіжному середовищі.

Одноголосно журі обрало переможців серед 20 кращих відеороликів творчих команд читачів.

Ними стали:

1 місце

Команда «Дівчатка 100% круті» з відеороликом «Разом – ми сила!».

У складі команди: учениці ЗОШ № 21 8-б класу Крепець Вікторія, Пенюта Ангеліна, Мельниченко Анастасія.

2 місце

Команда «Чарівниці» з відеороликом «Дівчата вміють дружити».

У складі команди: Пушкар Ірина, Д’якова Марина, Тетяна Макарчук, студентки I курсу Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

3 місце

Команда «Лідери рулять!» з відеороликом «Пірнаємо у бізнес на равних!».

У складі команди: студентка II курсу Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Анастасія Томняк та Щенявський Дмитро, студент I курсу Житомирського технологічного фахового коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури.

Вітаємо переможців!

«Ми сказали булінгу «НІ!»

 

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *