Пошук ідей, натхнення та комфорту на IV Бібліотечному форумі Житомирщини – 2021

Щорічний Бібліотечний форум Житомирщини, що відбувається вчетверте з метою зміцнення та популяризації спільноти представників бібліотек, партнерів та друзів бібліотек, успішно завершив свою роботу.

Після року втоми від Zoom, ізоляції та вирішення всіх важких проблем, якими накрила бібліотечну спільноту глобальна пандемія, ми намагалися спланувати онлайн-подію, яка не посилила б ці наслідки, а натомість, щоб учасники форуму залишились натхненні новими ідеями.

Ми намагались, щоб Бібліофорум був дружнім та неформальним. Ми запросили різноманітну спільноту доповідачів, які б наповнили простір віртуальної конференції різноманітністю точок зору, цікавим досвідом навколо культурних практик.

Ми підсилили подію відчуттям реальності, створивши студію для спікерів в бібліотечному молодіжному просторі «Ідея-клуб», що реалізується за грантової підтримки програми House of Europe.

Цього разу спілкування було зосереджено на двох основних темах:

  • Бібліотеки Житомирщини: 30 років разом
  • Книги і читання. Формуємо культурні цінності

Обговорювали найкращі практики, концепції та ідеї щодо того, як діяти, щоб збільшити вплив бібліотечних просторів в громадах та підтримувати важливу роль бібліотек у нашому суспільстві.

Більше фото та інформації ще буде на Бібліотечному форумі Житомирщини у Фейсбуці.

Проєкт Молодіжний простір «Ідея-клуб» підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *