Фестиваль талантів «Дивовижний читайлик»

Фестиваль талантів «Дивовижний читайлик» у Міжнародний день захисту дітей зібрав багато малечі та партнерів бібліотеки. Він розпочався поетичним вітанням юних читачів від бібліотекарів з проголошенням гасла всіма учасниками дійства: «Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день!». Всі разом ми долучились до створення «Райдуги дитячих прав».

Для дітей були яскраво облаштовані творчі локації, де детективи з агенції «Нишпорка» вишукували серед читайликів яскраві дитячі таланти: танцюристів, розумників, художників, поетів, спортсменів, акторів.

Сумувати було ніколи!

На території «Сенсорної інтеграції» діти тренувались пізнавати світ на дотик. Отримували задоволення від швидкої їзди на самокатах на треку «Вітер у вухах». Створювали абстрактні малюнки на майданчику «Малікатура-спинокатура», прикладаючи аркуші паперу не до мольберту, а до спини друзів.

У майстерні творчих ідей «Аrt Start» дітям було цікаво спробувати себе в амплуа актора та взаємодіяти в інтерактивній грі «Дружба – великий дар». А ще зробити власноруч чудову компанію іграшкових ведмедиків та долучитись до презентації «Цікавинки для тебе» з книжкової драбинки. У фойє бібліотеки був організований танцпол «Тік-ток» з запальною руханкою.

Смаколики в ексклюзивних обгортках отримали від бібліотекарів усі читачі, які завітали цього святкового дня до бібліотеки.

Дякуємо благодійникам за подарунки для активних читайликів.

Editor
Author: Editor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *