28 січня стартував щорічний Вікімарафон

28 січня стартував щорічний Вікімарафон – проєкт до дня народження української Вікіпедії.

Вікіпедія вже давно стала незамінним рятувальним кругом, коли щось потрібно дізнатись з різних галузей знань. Швидко («wiki» походить з гавайської мови та означає «швидко») знайти біографію улюбленого автора або повний список французьких королів? Тут вони знайдуться без проблем.

Насправді, відчути себе у ролі автора найбільшої інтернет-енциклопедії досить цікаво! І це є ключовою особливістю проекту – взяти в ньому участь може кожен. Для того, щоб зробити свій посильний внесок та похвалитися друзям #ЯпишуВікіпедію, аж ніяк не обов’язково бути академіком з науковим ступенем або володіти ерудицією геніїв. Достатньо лише навчитися грамотно підбирати джерела, знати різницю між енциклопедичним та іншими стилями та чітко дотримуватися правил Вікіпедії.

Отже, припустимо, ви вже вирішили, що хочете спробувати себе в ролі редактора Вікіпедії, але не знаєте з чого почати? На тренінгах у Житомирській обласній бібліотеці для дітей cпробуємо розібратися разом. Телефонуйте нам, замовляйте безкоштовні тренінги і ми допоможемо вам створити для вільної, найбільшої у світі, онлайн енциклопедії свою першу статтю.

Більше про Вікімарафон тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *