III Бібліотечний форум Житомирщини – 2020

III Бібліотечний форум Житомирщини – 2020 «Сучасна бібліотека: стратегія в інтересах дитини» завершив свою роботу. 

Ми запропонували для обговорення важливі теми та продовжили культурний діалог навкруги стратегій діяльності бібліотеки для дитини та заради дитини. Ми обмінювались досвідом та шукали непрості рішення для вирішення сучасних викликів для бібліотек. 

Наша візія: бібліотека для дітей – це інтерактивна територія для читання, творчості, креативної діяльності, спілкування та інтелектуального дозвілля, навігатор в «цифровому» світі інформації, вільний простір для всіх тих, хто формує світогляд дітей.

Книги – як і раніше є основним трендом бібліотеки, але цього недостатньо для реалізації основної бібліотечної місії. Успішність, ефективність бібліотек не повинна оцінюватися кількістю книговидачі. Необхідно оцінювати як бібліотеки впливають на життя суспільства. Розмірковуючи про нову реальність українських бібліотек, ми торкнулися і теми нових можливостей. Бібліотеки є частиною суспільного життя. Сьогодні для них актуально залучення якомога більшої кількості людей до культурних практик, до читання, до самовираження. Але наразі ми маємо прийняти виклики, бути гнучкими та спільно діяти.

Виступи фахівців Житомирської обласної бібліотеки для дітей доступні для перегляду на нашому YouTube каналі.

До зустрічі на ІV Бібліотечному форумі Житомирщини offline!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *