Творчість Світлани Соболевської

Сьогодні день народження святкує письменниця, журналістка, перекладачка, драматург та авторка казок для дітей Світлана Соболевська.

Житомирянка Світлана Соболевська відома читачам як поетеса, журналістка, авторка казок та пісень для дітей, її твори постійно друкуються у періодичних виданнях.

Народи­лась у місті Бердичеві, але майже все життя прожила в місті Житомирі. Закінчила Жито­мирську ЗОШ № 17. Має економічну освіту, яку здобула у Європейському універ­ситеті. Член мистецької гільдії «Неабищо». У 1995 році бра­ла участь у конкурсі «Гранослов», отримала грамоту за найкращі пейзажні вірші.

Вірші й оповідання пише з 7-ми років. Вважає, що казки треба створювати, залишаючись в душі дитиною, вони повинні нести в собі світло і викликати захоплення та бажання наслідувати позитивних героїв. Світлана — авторка казки для «Як ведмедик в лісі заблукав» та збірок віршів для дітей «Весела прогулянка» і «Метелик на долоні».

Світлана Соболевська — лауреатка престижного міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературної премії ім. М. Клименка, переможниця та учасниця багатьох конкурсів і фестивалів. Протягом останніх років за участі Світлани Соболевської створено низку програм на обласному радіо та телебаченні. У 2014 році за творчий внесок у розвиток Житомира вона отримала звання «Гордість міста», на першому відкритому фестивалі авторських і аматорських театрів «Світ ляльок» її було визнано кращим драматургом та «Академіком прози» на Всеукраїнському літературно-мистецькому фестивалі «Просто на Покрову».

Читаємо казки Світлани Соболевської

Соболевська С. Весела прогулянка
Соболевська С. Пригоди равлика Павлика
Соболевська С. Як ведмедик у лісі заблукав

Житомирська письменниця Світлана Соболевська заснувала періодичне видання «Світланка-полісянка».

«Світланка-полісянка» — видання для розвитку художньої творчості та підтримки талановитої молоді, сприяння суспільно-культурній активності та творчій самодіяльності, допомоги у діяльності художнім колективам.

Зокрема, у першому випуску «Світланки-полісянки» можна знайти пісню композиторки Лариси Бойко про маленьку Лесю Українку, яка може бути у нагоді музичним керівникам дитячих садочків і шкіл, а також викладачам шкіл мистецтв, адже незабаром ми відзначатимемо ювілей нашої славетної землячки.

Цікаві поетичні знахідки для вивчення іноземної мови є на англійській сторінці видання, адже воно видається декількома мовами в одному випуску – українською та англійською. Автором малюнку обкладинки, а також символу «Світланки-полісянки» – допитливої дівчинки, є письменниця Світлана Соболевська.

Оскільки тираж «Світланки-полісянки» обмежений, пропонуємо до вашої уваги її електронну версію:

Світланка-полісянка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *