Казковий День Русалоньки

Щороку 17 листопада відзначають незвичайне свято чарівництва та казок – День Русалоньки. Присвячений він американському анімаційному музичному фантастичному фільму “Русалонька”, який вийшов у прокат 17 листопада 1989 року і отримав визнання критиків за анімацію, музику та дивовижних персонажів.

Це  чарівна казка про кохання Русалоньки до Принца, якого вона  врятувала від загибелі у морській безодні. Героїня мультфільму відважна, надійна та віддана, але чи зрозуміє Принц, де справжнє кохання? Давня як світ історія, яку розповів казкар Ханс Кристіан Андерсен.

Нагадаємо, русалки зустрічаються у фольклорі багатьох культур світу, в тому числі Близького Сходу, Європи, Азії та Африки. У давньогрецькій міфології найранішим різновидом русалок були сирени – наполовину птахи, наполовину люди, які заманювали моряків на смерть гіпнотичними піснями.

Сьогодні русалки зображуються в літературі, фільмах, музиці. Їхня популярність неухильно зростає, а сучасний фольклор поєднує у собі міфи про русалок і сирен. Насправді, всі твори про русалок просякнуті морським дивом, романтикою і темою жертовності в ім’я кохання.

Тож завітайте у бібліотеку та прочитайте казку “Русалонька”.

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *