Літературний конкурс у Бердичеві

Міжнародна літературна премія імені Всеволода Нестайка.
ДЕДЛАЙН – 30 листопада 2023 року.
Міжнародна літературна премія імені Всеволода Нестайка (далі – Премія) присуджується щорічно 30 січня, у день народження Всеволода Зіновійовича авторам за кращий літературний твір, який утверджує ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України.
Грошовий номінал Сертифікату на видання твору, автора якого буде визнано Лауреатом Премії, становить на 2023 рік десять тисяч гривень.
На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори (рукописи) авторів або колективу авторів, раніше не опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді.
Пропозиції щодо участі у конкурсі на здобуття Премії подаються до Конкурсної комісії авторами на електронну пошту: caritasberdychiv@gmail.com
На здобуття Премії до 30 листопада 2023 року подаються наступні документи:
1. Завірені власноручним підписом:
1.1 письмову заяву щодо висунення твору на здобуття Премії, в якій вказується назва твору, прізвище, ім’я та по батькові автора, адреса проживання, контактний номер телефону та електронна пошта;
1.2 копію першої сторінки паспорта з датою народження;
1.3 письмову згоду на обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Примітка: у разі, якщо претендентом є колектив авторів, – копії документів, що посвідчують особи претендентів, та реєстраційних номерів облікових карток платників податків або паспортів (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).
2. Примірник твору в електронному вигляді у форматі Microsoft Word , шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14.
(Зверстані у форматі pdf рукописи Конкурсною комісією приймаються без будь-яких заперечень та обмежень).
Організатори Конкурсу: Національна спілка письменників України та Благодійний фонд “Карітас Бердичів” Української греко католицької церкви.
Про це повідомив  на своїй сторінці у фейсбуці Валерій Хмелівський.
Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *