Твоя бібліотека вітає з днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

День працівників радіо, телебачення та зв’язку щороку в Україні відзначають 16 листопада.

Це професійне свято тих, хто присвятив своє життя донесенню інформації людям за допомогою радіо чи телебачення. Це важкий процес, підтримувати який можуть лише професіонали своєї справи. Вкрай важливо доносити актуальну та правдиву інформацію українцям за умови війни.

З Вікіпедії ми можемо дізнатися цікаві факти:

  • За радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим.
  • 1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.
  • Свято встановлене в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.

Нині до журналістів та працівників сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ.

Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв’язку.

#ВІДДІЛ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ_ЦИФРОВИЙ ХАБ

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *