Сьогодні відзначається Міжнародний день миру

Свято відзначається спільно з ініціативами організаторів Міжнародного дня миру ООН.

З моменту здобуття суверенітету, мир для України, як найприродніше явище суспільного стану, був нормою життя. Над мирними громадянами не літали бомби, міни та снаряди. Поля засівалися й оралися сільськогосподарською технікою. Люди масово не гинули і не отримували каліцтв від уламків і кулеметних черг. Вони жили, планували життя і були зайняті своїми звичайними справами.

В Україні завжди поважали мир. Наприклад, країна відмовилась від ядерної зброї, яка з легкістю зрівнювала шанси в разі нападу будь-якого агресора. Люди не хвилювалися, адже територіальну цілісність і суверенітет держави гарантували найпотужніші і розвинені країни світу. США, Великобританія та інші. Держава ніколи не дозволяла собі погрожувати війною своїм сусідам, більш того, підтримувала тісні добросусідські стосунки з усіма країнами.

Мирне життя українського суспільства завжди було пронизано надіями і прагненнями до мирного добробуту. Звичайно ж, будь-який соціум може містити в собі абсолютно різні погляди на шляхи до власного добробуту, проте народ України акцентував увагу саме на мирні шляхи вирішення цих завдань.

Але у 2014 році Україна зазнала військового вторгнення з боку російської федерації. Агресор стрімко анексував Кримський півострів і почав бойові дії на східних територіях Луганської і Донецької областей. Були вбиті і покалічені тисячі українських громадян. Мільйони людей, з окупованих агресором українських територій, стали біженцями і вимушеними переселенцями. У лютому 2022 року агресор розпочав повномасштабну війну, здійснюючи відкритий геноцид українського народу, знищуючи громадянську інфраструктуру, даючи ракетні удари по всій країні. Орди російських терористів ринули на нашу землю.

З 2014 року, жоден із днів в Україні не був “Днем миру”.

Але Україна обов’язково переможе!

Українське суспільство та армія працює над цим щодня.

Слава Україні!

Героям Слава!

Джерело: сайт Ділова мова.

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *