Проєкт «SLÚHAVKA» – перша онлайн-радіостанція аудіокниг в Україні

30 вересня 2023 року о 14:00 годині на Книжковому форумі «Відсіч. ДієСлово» у Житомирі відбудеться презентація проєкту «SLÚHAVKA», який пройде на території суспільного простору за адресою: місто Житомир, Бульвар Новий, 4 (біля Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича).

Команда «SLÚHAVKA» – це професійні редактори та редакторки, диктори та дикторки, актори та акторки дубляжу, звукорежисери, графічні дизайнери, піарники та креативники.
Офіційним голосом «SLÚHAVKA» є Заслужена артистка України, теле/радіо ведуча Анна Заклецька, яку можна почути на Радіо Культура, Радіо Промінь, а також побачити в багатьох інших проєктах.
Метою проекту є популяризація української книги на внутрішньому та зовнішньому аудіоринках, а також диджиталізація друкованих видань, шляхом виготовлення аудіоверсій без скорочень чи адаптації. Адже це сприяє лише більшій зацікавленості загалу до українського літературного продукту та українських авторів.
Слухачів очікує ексклюзивний контент:
  • огляди книг;
  • літературні передачі;
  • інтерв’ю з авторами;
  • дитяча рубрика;
  • аудіокниги сучасних авторів.
Для авторів доступні послуги:
  • ротація аудіокниг на нашій радіостанції;
  • медіа-підтримка та інформаційне партнерство;
  • колаборації з радіостанцією.
Нагадаємо, у програмі Книжкового форуму «Відсіч. ДієСлово» працюватиме Літературна сцена, на якій будуть проходити ворк-шопи, панельні дискусії, зустрічі з видавцями, поетами та письменниками, книжковими блогерами, переможцями літературного марафону 2022 та 2023 років, музична програма.
Родзинкою книжкової гостини буде “Літературний гастрофест” за участі територіальних громад Житомирської області, що пригощатимуть гостей форуму смаколиками, які полюбляли українські поети та письменники. Борщем з карасями як любив Тарас Шевченко або ситними галушками про, які так багато писав Котляревський.
Проєкт буде втілено за грантової підтримки Українського інституту книги в рамках мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання.
Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *