Стартував конкурс на літературну премію Книга року BBC 2023

Премію вручатимуть у трьох номінаціях:
  • Книга року BBC,
  • Дитяча книга року BBC,
  • Книга року ВВС-Есеїстика.
Заявки на конкурс можна подавати з 11 вересня по 11 жовтня.
“Ми знову обиратимемо найкращий український літературний твір року серед війни, руйнувань, страждань і жертв, які домінують у житті і розмовах українців”, – заявила головна редакторка BBC Україна та голова журі премії Марта Шокало.
Оцінювати твори, подані на конкурс, будуть п’ять членів журі: професорка Києво-Могилянської академії Віра Агеєва, блогер Віталій Чепинога, професор Канзаського університету Віталій Чернецький, радниця ЄБРР з питань культур Світлана Пиркало і головна редакторка BBC Україна Марта Шокало.
Автор-переможець у кожній номінації отримає грошову винагороду в еквіваленті 1000 фунтів стерлінгів в українській гривні. Видавці книжок, які увійдуть до короткого списку, матимуть право використовувати логотип “Книга року ВВС” у наступних виданнях.
Видавці можуть подати до трьох книг у кожній категорії та додатково нові книги попередніх переможців. Подані книги мають бути українською мовою (оригінали чи переклади), видані протягом останніх 12 місяців.
Довгі та короткі списки в кожній номінації, переможців у номінаціях та в конкурсі “Читач року” (це звання отримує автор найкращої рецензії на книгу-учасницю) обирає журі.
Переможців оголосять у грудні 2023 року.

Джерело: Офіційна сторінка Український інститут книги

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *