21 серпня – День поета

21 серпня у світі відзначають День поета. Засноване свято у 1994 році Вільямом Сихгартом – британським філантропом, підприємцем і видавцем. Цього дня щорічно відбувається церемонія нагородження поетів. Заснування свята Вільям пояснив тим, що є багато гарних, але невизнаних поетів. Він прагнув, щоб талановитих авторів знало якомога більше людей, і щоб поети не соромились читати свої твори вголос. Щоб їхні вірші читали люди, прямуючи на роботу, відпочиваючи, навчаючись, їдучи у громадському транспорті. Святкуванням він спонукає поетів продемонструвати свій талант.

Ми вітаємо авторів поетичних творів – наших партнерів, читачів. Нам приємно, що в Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва також працюють визнані поети. А очолює нашу бібліотеку відома українська письменниця, авторка поетичних збірок, голова Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлана Гресь (Штатська).

#твоя_бібліотека також започаткувала проєкт, який сприятиме популяризації творчості поетів Поліського краю. Бажаємо всім поетам наснаги і натхнення! Нових творчих звершень! #твоя_бібліотека_вітає

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *