До Лесиних джерел

З 28 до 30 липня у Звягелі майстрів та поціновувачів слова знову згуртує Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Слово Лесі Українки сьогодні звучить з новою силою. Світ підкорює український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» за мотивами однойменного твору нашої видатної землячки. Легендарна актриса Катрін Денев на всесвітньому кінофорумі в Каннах вже не вперше прочитала французькою рядки Лесиного вірша «Надія».

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва намагається перебувати в авангарді популяризації творчості та особистості «співачки досвітніх вогнів».

Традиційно в стінах бібліотеки відбуваються заходи, присвячені знаковим датам, що пов’язані з ім’ям Лесі. Спільно з фахівцями у галузі культури Житомирської облдержадміністрації нашими колегами видано збірку поезій «Натхненні Лесею», що містить поетичні твори майстрів слова – наших земляків, присвячені Лесі Українці. З віршами збірки відзавтра ви зможете ознайомитися на нашому сайті та сторінках у соцмережах. До промоції поетичного надбання великої доньки України долучається і проєкт #твоя_бібліотека_читає. Наш колега Валерій Городничий презентує поезію «Імпровізація» із циклу «Кримські відгуки».

Запрошуємо долучатися до проєкту поціновувачів Лесиного слова, що живить наші серця як невичерпне джерело краси, любові й мужності.

#твоя_бібліотека_долучається

 

Admin
Author: Admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *