Світ Марії Зіновчук

Сьогодні свій 75-річний ювілей відзначає талановита письменниця, наша землячка Марія Зіновчук. Її любов до рідної землі, Батьківщини, Полісся надихає, а творча продуктивність – щиро захоплює. Пані Марія народилася в один день з видатними українцями – Оленою Телігою та О. Ольжичем. Своє звернення до читачів у новій книзі “Гей літа Орел” письменниця починає з рядків близького їй по духу письменника Олександра Олеся – батька нашого земляка О. Ольжича:

…О де ви, де ви, злотні струни,
Шаблі козацької руки?…
Розвійте ніч, зметіть пороги,
Розбийте пута, хоть на мить,
Бо гнівна пісня без дороги
Мені все серце спопелить…

Нещодавно Марія Зіновчук стала членкинею Національної спілки письменників України. Вітаючи нашу землячку, очільниця Житомирської обласної організації НСПУ, в.о. директора Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Світлана Гресь (Штатська) подякувала пані Марії за багаторічну активну творчу працю, зокрема, прекрасні твори для дітей.

Марією Пилипівною написано близько тисячі віршів, підготовлено до друку і видано тридцять книг. За активну громадську діяльність, роботу з молоддю та за літературну творчість Марія Зіновчук нагороджена найвищою відзнакою Житомирської районної ради «Честь і слава Житомирського району».

У творчості Марії Зіновчук знаходять близьке й цікаве для себе читачі різного віку та різних літературних уподобань. Унікальним є видання – книга «Мамина пісня». Вона містить 400 текстів пісень, популярних на Житомирщині у ХХ ст. В роботі над збіркою письменниці стали у нагоді зошити і блокноти її мами Катерини Климівни, в яких та записувала пісні.

Книги Марії Зіновчук користуються великою популярністю серед наших читачів.

Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва щиро вітає письменницю з днем народження і бажає їй міцного здоров’я, невичерпного натхнення і творчого довголіття.

До ювілею улюбленої письменниці #твоя_бібліотека підготувала книжкову виставку “Люблю цей світ”, з якою ви можете ознайомитися за адресою: вул. Пушкінська, 36.

#твоя_бібліотека_вітає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *