1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Шановні батьки, дорогі діти, вітання! Карантин продовжується, а ми зустрічаємо літо з оптимізмом і з великою впевненістю реалізувати наші плани на всі 100%!

Сподіваємось, в червні в наші просторі зали повернеться дитячий галас та посмішки – це ж канікули! – і ми за своїми читачами страшенно скучили! А поки ми разом чекаємо на відкриття «Teen Club» – літнього бібліотабору денного перебування для дітей від 7 років, для вас такі новини:

  • 1 та 2 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, ми проводимо фестиваль талантів online «Дивовижний читайлик на артарені». Шановні батьки, якщо ви разом з дітьми хочете показати вашу талановиту родину, запрошуємо на фестиваль! Пишіть та надсилайте ваші відео та фото на innovative.bgr@gmail.com.
  • Батьків, дітей (з дозволу батьків), бібліотекарів, партнерів та друзів бібліотеки запрошуємо приєднуватися до нашого табору-online «Teen Club» у Facebook.
  • Слідкуйте за анонсами та новинами на нашому новому сайті https://www.libertyspace.org.ua/.

І будьте впевнені – з нами буде безпечно! Бібліотека має всі захисні засоби, рекомендовані МОЗ, для того, щоб відкритися для своїх читачів з наступним етапом послаблення карантинних заходів.

З повагою, директор Людмила Михальчук.

«Дивовижний читайлик на артарені»

Autor
Author: Autor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *